OT080KSDDDV-00
| Model ploče | OT080KSDDDV-00 |
|---|---|
| Brand panela | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×600 |
| Vrsta ploče | a-Si TFT-LCD |
| OT080KSDDDV-00 Cijena | Zatražite cijenu i vrijeme dovršetka |
| Kategorija sustava | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Ključne riječi | 8.0" 800*600 Industrial TFT LCD display made by ONation own brand, 300nits, 40pins, TTL interface |
| Klasa proizvoda | Character LCD Display |
| Oznake proizvoda | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Sastav ploče | LCM |
| rezolucija | 800×600 |
| Aspect Ratio | 4:3 (W:H) |
| Faktor oblika | Flat Rectangle |
| Aktivno područje | 162 (W) × 121.5 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimenzija | 183 (W) × 141 (H) mm |
| Maks. Dubina | 9.55 mm |
| Obitelj LC | TN |
| polarizator | Transmissive |
| svjetlost | 300 (Typ.) |
| omjer kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Kut gledanja | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Pregledavanje smjera | 6 o'clock |
| Boje Iznos | 262K |
| Vrsta pozadinskog svjetla | WLED |
| Vrsta sučelja | TTL |
| Sučelja | 40 Pins |
| Ploča na dodir | Without |
| Radna temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp memor. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specijalni čarapa distributer White Brand OT080KSDDDV-00.
White Brand OT080KSDDDV-00 su novi & izvorni dionice dostupne na LCDs-Display.com, jednodnevna dostava s besplatnim troškovima.
Za White Brand OT080KSDDDV-00 pdf podatkovnu tablicu ili detaljne specifikacije White Brand OT080KSDDDV-00 ili drugih White Brand LCD zaslona molimo pošaljite nam e-poštu, rado ćemo vam pružiti.
Zatražite ponudu od White Brand OT080KSDDDV-00 distributera na LCDs-Display.com. Pošaljite nam e-poštu: info@LCDs-Display.com
White Brand OT080KSDDDV-00 su novi & izvorni dionice dostupne na LCDs-Display.com, jednodnevna dostava s besplatnim troškovima.
Za White Brand OT080KSDDDV-00 pdf podatkovnu tablicu ili detaljne specifikacije White Brand OT080KSDDDV-00 ili drugih White Brand LCD zaslona molimo pošaljite nam e-poštu, rado ćemo vam pružiti.
Zatražite ponudu od White Brand OT080KSDDDV-00 distributera na LCDs-Display.com. Pošaljite nam e-poštu: info@LCDs-Display.com
Povezane ključne riječi za "OT080KSDDDV-00"
- White Brand OT080KSDDDV-00
- OT080KSDDDV-00 podatkovna tablica
- OT080KSDDDV-00 slika
- OT080KSDDDV-00 cijena
- Distributer OT080KSDDDV-00
